Faaliyet Alanları

GAYRİMENKUL

Türkiye'nin sosyal, kültürel ve ekonomik cazibe merkezlerini yaratıyoruz.

Klasik gayrimenkul kuruluşlarından farklı bir hayale sahip olan Zorlu Gayrimenkul, bir asır sonra bile dünya çapında konuşulacak projelere imza atmayı ve Türkiye'nin sosyal, kültürel ve ekonomik cazibe merkezlerini yaratmayı hedefliyor.

Yeni yaşam biçimleri ile tanıştırıyor: Zorlu Gayrimenkul

Daha önce yapılmamışı hayata geçirmeyi ve insanları yeni yaşam biçimleriyle tanıştırmayı kendine ilke edinen Zorlu Gayrimenkul; tarihi, kentsel ve doğal yapıya uyum sağlayarak, şehrin gelişen ve modernleşen yapısına katkı sağlayacak akıllı çözümler üretiyor.

Zorlu Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen kamuya açık alanlar, rezidans, otel, ofis ve kültür merkezi binaları, Türkiye’yi farklı yaşam biçimleri ile tanıştırıyor.

Gayrimenkul

Bir hayalin hayata geçiriliş hikayesi: Zorlu Center

Yılda 12 milyon ziyaretçi ağırlayan Zorlu Center, Asya ve Avrupa kıtalarının birleştiği noktada, İstanbul’un tam kalbinde yer alan bir cazibe merkezi. Türkiye'nin ilk 5 fonksiyonlu "karma kullanım" projesi olan ve toplam 2,5 milyar Dolar yatırım ile hayata geçen Zorlu Center'da, performans sanatları merkezi, alışveriş merkezi, otel, ofis ve rezidanslar yer alıyor.

Zorlu PSM; Türkiye’de sanat hayatına yön veren bir platform haline geldi

Zorlu Grubu’nun 300 milyon dolarlık yatırımla hayata geçirdiği Zorlu Performans Sanatları Merkezi (Zorlu PSM), Avrupa’nın en büyük ve donanımlı performans sanatları merkezleri arasında yer alıyor. Zorlu PSM, kurulduğu günden bu yana dünyaca ünlü Broadway ve West End müzikallerinden, milyonları peşinden koşturan starlara ve deneysel tiyatro topluluklarına kadar pek çok gösteriye ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

Çevreye ve insana saygılı akıllı ofis

Zorlu Gayrimenkul, mevcut gayrimenkullerin verimliliğini ve performansını artırırken, yenilikçi projeler için de Ar-Ge çalışmalarına hızla devam ediyor. Elektrikli otomobil parkı, bisiklet parkı ve toplam 10 bin metrekare yeşil alanıyla çevre dostu bir bina olarak tasarlanan Levent 199, ofis projelerine yeni bir bakış getiriyor.

Hayalleri yansıtan tasarımları hayata geçirmek için çalışıyoruz.

Zorlu Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım A.Ş.

2006 yılında İstanbul'da kurulan Zorlu Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım A.Ş., yurtiçinde ve yurtdışında nitelikli konut, ofis, iş merkezi, alışveriş merkezi, hastane, otel, sosyal ve kültürel alanlarla ticari depolar geliştiriyor; bu yatırımların kiralama ve işletim işlemlerini gerçekleştiriyor.

Zorlu Yapı Yatırım

Zorlu Center Projesi'nde faaliyet göstermek amacı ile kurulan Zorlu Yapı Yatırım A.Ş., Karayolları 17. Bölge Müdürlüğü'nün İstanbul Zincirlikuyu'da bulunan arazisinin sahibi. Zorlu Yapı Yatırım A.Ş., Zorlu Center Projesi dahilinde, konut, alışveriş merkezi, otel, ofis ve sosyo-kültürel olmak üzere Türkiye'de ilk kez beş ayrı fonksiyon alanı içeren, karma kullanımlı projeyi hayata geçirdi.

Kapat
Popüler Aramalar