Faaliyet Alanları

DİĞER FAALİYET ALANLARIMIZ

Zorlu Holding olarak hayallerde sınır tanımıyor; finanstan havacılığa, otelcilikten turizme kadar her alanda hayalleri hayata geçiriyoruz.

Jules Verne: Turizmin her alanında yenilikçi hizmetler sunuyoruz

Turizmin her alanında hizmet veren Jules Verne, 1998'de kuruldu ve 2004 yılında Zorlu Holding bünyesine katıldı. Kurumsal ve bireysel servisleriyle fark yaratan Jules Verne, uzman ekibiyle bayi ödül ve motivasyon toplantılarından kongrelere, ürün lansmanlarından gemi gezilerine kadar çok geniş bir yelpazede hizmet veriyor.

Zorlu Air Havacılık A.Ş.: Bağımsız hava taksi ile hayallerinize uçuruyoruz

Faaliyetlerine 1992 yılında Korteks çatısı altında başlayan Zorlu Air, 1996 yılından itibaren bağımsız bir hava taksi şirketi olarak çalışmalarını sürdürüyor. Zorlu Air, halen sahip olduğu 6-8 yolcu kapasiteli 2016 model AW-139 VIP helikopter, 6 yolcu kapasiteli 2002 model Bell-430 VIP helikopter ve 14 yolcu kapasiteli 2012 model Gulfstream G-450 Large Cabin uçağıyla hizmet veriyor. Bütün hava araçları, üretildiği yıl Zorlu Air ailesine katıldı.

Zorlu Faktoring: Finansal çözümler sunuyoruz

Zorlu Holding’in finans sektöründe faaliyet gösteren tek şirketi olan Zorlu Faktoring, faaliyetlerine 2012 yılında İstanbul’da başladı. Yurtiçi ve yurtdışı faktoring hizmeti veren şirket, orta ve büyük ölçekli firmalarla beraber, sektöründe öne çıkan, yaygın tedarikçi ve bayi ağına sahip şirketlere odaklanarak faktoring ürün ve hizmetlerini tüm Türkiye geneline taşıyor.

Zorlu Grand Hotel: Trabzon’a ilk 5 yıldızlı otelini kazandırdık

Trabzon, Zorlu Ailesi'nin ve Zorlu Holding’in tarihinde özel bir öneme sahip. Ahmet ve Zeki Zorlu kardeşler, ticarete bu şehirde başlayıp, Zorlu Holding’in temellerini bu şehirde attı. Gençlik yıllarının önemli bir kısmını otellerde geçiren Zorlu kardeşler, kentin otel ihtiyacını karşılamak üzere bölgenin ilk 5 yıldızlı otelini yaptılar. Zorlu Grand, 1997 yılından bu yana konuklarını büyük bir özenle ağırlıyor. Şehir merkezinde bulunan ve havaalanına 4 km uzaklıkta olan otel, 13’ü "Deluxe" süit olmak üzere 160 odanın yanı sıra kongre, toplantı, seminer ve düğün gibi birçok organizasyon için uygun 6 toplantı salonuyla hizmet veriyor. Ayrıca Zorlu Grand Hotel, Türkiye’nin en iyi 25 "Business" oteli arasında yer alıyor.

Zorpet: Manisa-İzmir karayolunun en ünlü durak noktalarını kurduk

Zorlu Petrolcülük, Nakliyat, İnşaat, Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş., 2002 yılında faaliyete başladı. Manisa-İzmir karayolu üzerindeki Zorpet tesisleri, bölgenin en ünlü durak noktalarından biri. Tesiste, akaryakıt ürünleri satışının yanı sıra Vestel ve Taç ürünlerinin satıldığı "Outlet" mağazaları, kafe ve restoran-bar işletmeleri hizmet veriyor.

Vestel Ventures: Değişime öncülük eden parlak fikirlere inanıyoruz, destekliyoruz.

Vestel Ventures, girişimleri desteklemek ve yeni iş alanlarını grup bünyesine kazandırmak için Zorlu Holding tarafından kurulan kurumsal yatırım şirketidir. Yatırım yaptığı şirketlerin ticari başarıya ulaşması için Zorlu Holding’in kurumsal gücü ve desteğinden güç ve ilham alan Vestel Ventures, teknoloji kökenli, yeni iş alanları yaratabilecek, değişen yaşam şartlarına çözüm üreten, inovasyon yanı kuvvetli girişimlere öncelik veriyor. Girişimcilere ulaşmak için Türkiye ve dünyadaki girişimcilik ekosistemleri içinde yer alan Vestel Ventures, girişimcilere finansman desteğinin yanı sıra mentorluk desteği de sağlıyor.

Vestel Ventures; hayalleri özgürleştiren fikirleri hayata geçirmeyi; gerçekçi hayallerle geleceğin tarifini yapmayı hedefliyor.

Vestel Ventures modern bir girişim sermayesi şirketi olarak, değişime öncülük edecek amaç odaklı akıllı teknoloji girişimcilerine yatırım yapıyor.

Zorlu Holding bünyesinde yer alan Vestel Ventures, Silikon Vadisi’nde ve Avrupa’nın birçok noktasındaki ofisleriyle, iş yapış modellerini değiştirecek yenilikçi fikirlerin küresel boyuta taşınmasına, farklı pazarlara ulaşmasına yardımcı oluyor.

Finansal katkının ötesine geçen yatırımcılık anlayışı ile, yatırım yaptığı girişimlerin sürdürülebilirliği için Zorlu Grubu’nun tüm olanaklarını seferber ediyor. Değişen yaşam şartlarına çözüm sunan yenilikçi girişimlerle, iletişim ağını, kaynaklarını ve enerjisini paylaşıyor.

Girişimcilik hızına uyum sağlayan, amaç odaklı bir ortak rolü üstleniyor.

154 ülkeye ihracat yapan Zorlu Grubu şirketlerinden güç ve ilham alıyor.

Vestel Ventures; inovasyon ve ticari değeri olan, topluma ve ekonomiye katma değer yaratacak girişimlerin, dünyanın her yerine erişmesini sağlıyor. Bu süreçte, 154 ülkeye ihracat yapan Zorlu Grubu şirketlerinden güç ve ilham alıyor.

Coğrafya, kültür, ülke ve dil bağımsız çalışan Vestel Ventures, geleceği yazmaya hazırlanan her girişime ulaşmak için Türkiye ve dünyadaki girişimcilik ekosistemi içerisinde yer alıyor. “Büyük düşünen” ve fark yaratan her girişimciye destek olmayı, rehberlik etmeyi hedefliyor.

Kapat
Popüler Aramalar