Mehmet Zorlu Vakfı

MZV-MEF YETGEN ZİRVESİ

Gençleri gerçek başarı hikayeleri ile buluşturuyor; onlara hayal ettikleri kariyer yolunda ilham veriyoruz.

MZV-MEF YETGEN ZİRVESİ

Geleceğin dünyasında, esnek çözümler üreten, etkili iletişim kuran, bilgiyi yöneten ve yorumlayabilen; takım halinde çalışabilen insan kaynağının en önemli değerimiz olacağını biliyoruz. 21. yüzyılda gençlerin yaşam ve kariyerlerine en doğru biçimde yön verebilmeleri için yeni yetkinliklere sahip olması gerektiğine inanan ve bu konuda Türkiye’nin en kapsamlı eğitim programına imza atan Mehmet Zorlu Vakfı (MZV), deneyim paylaşımının böyle bir eğitimin ayrılmaz parçası olduğu inancıyla MZV Gençlik Zirvesi’ni hayata geçirdi.

2016 – 2019 yılları arasında MZV Gençlik Zirvesi adı ile düzenlenen ve 2020 yılı itibarıyla MEF - YetGen birlikteliği ile MZV-MEF YetGen Zirvesi adı ile gerçekleştirilen, bugüne kadar toplam 11 binin üzerinde genç katılım gösterdiği Zirve MEF Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Erhan Erkut'un moderatörlüğünde gerçekleştiriliyor.

Alanında uzman ve önemli isimleri bir araya getiren, gençlerin kariyer ve geleceklerine odaklı etkinliklerden biri olan Zirve’de, ilham veren konuşmacılar ve ilgi çeken performanslarla her yıl Türkiye’nin farklı şehirlerinden gelen lise ve üniversite öğrencilerinin diyalog geliştirmesini sağlayan bir platform sağlanıyor.

Hayat ile ilgili ilham veren, geleceğe dair ipuçları sunan paylaşımlar gerçekleştiriyoruz.

VİDEOLAR

Kapat
Popüler Aramalar